Szkoła Podstawowa w Zajeziorzu - Prezentacja klas

17.08.2018
Nawigacja


Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej w Zajeziorzu


Prezentacja klas
PREZENTACJA KLAS W SZKOLE PODSTAWOWEJ W ZAJEZIORZU W ROKU 2016/2017


ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY – GRUPA MŁODSZA
Wychowawca: p. mgr Monika Bonowicz
1. BALIŃSKI KACPER
2. BONIECKI MATEUSZ
3. IGOR BALIŃSKI
4. JAKUB BALIŃSKI
5. KARPIŃSKI FILIP
6. KEMPIŃSKI IGOR
7. KUNISZ JACEK
8. MADZIERSKA IZABELA
9. MADZIERSKI MIŁOSZ
10. PREDENKIEWICZ AMELIA
11. PREDENKIEWICZ MAJA
12. SADOWSKA LUIZA
13. SMULSKA JULIA
14. TARNOWSKI GRZEGORZ
15. WILCZYŃSKI IGOR
16. WILCZYŃSKI NIKODEM
17. WIŚNIEWSKI MATEUSZ
18. WOŁOWSKA OLIWIA


ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY – GRUPA STARSZA
Wychowawca: p. mgr Magdalena Zatorska
1. BALIŃSKI MIŁOSZ
2. DĄBROWSKI ANTONI
3. GOGOLIN MARTYNA
4. GRABOWSKI KACPER
5. KARBOWSKI KRYSTIAN
6. KEMPIŃSKI OLIWIER
7. KOWALCZYK CEZARY
8. KOZICKI JAKUB
9. LEWANDOWSKI HUBERT
10. MĄCZEWSKI OSKAR
11. ORMIŃSKI ALAN
12. SADOWSKI BARTOSZ
13. SOBOLEWSKI BARTOSZ
14. WITKOWSKI BARTOSZ
15. WOŁOWSKA JULIA
16. ŻURAWSKI KAMIL


KLASA I
Wychowawca: p. mgr Michalina Sobocińska
1. BALINA AGATA
2. BONOWICZ WOJCIECH
3. GRABOWSKA NIKOLA
4. JEZIORSKI KAROL
5. KARPIŃSKA AMELIA
6. LEWANDOWSKI KRZYSZTOF
7. SOBOLEWSKA HELENA


KLASA II
Wychowawca: p. mgr Monika Kowalska
1. DOBROWOLSKA AMELIA
2. GRABOWSKI BARTOSZ
3. GRONCZEWSKA JULIA
4. MADZIERSKA JULIA
5. MADZIERSKI SZYMON
6. WENDERLICH OLIWIER


KLASA III
Wychowawca: p. mgr Iwona Kaczorowska
1. DOBROWOLSKA KINGA
2. DOBROWOLSKI MICHAŁ
3. JEZIORSKI WIKTOR
4. GÓRZYŃSKI SZYMON
5. KARWECKA SARA NOEMI
6. KOWALCZYK MARTA EMILIE
7. LEWANDOWSKI JAKUB
8. MAJEWSKI KACPER


KLASA IV
Wychowawca: p. mgr Magdalena Majewska
1. BARSKA WIKTORIA
2. GRABOWSKA JULIA
3. GRABOWSKI DAWID
4. KĘPROWSKA KARINA
5. OSTROWSKI KACPER
6. PIPCZYŃSKI JAKUB
7. SADOWSKA JULIA
8. WOJCIECHOWSKA PATRYCJA
9. ŻURAWSKA KINGA


KLASA V
Wychowawca: p. mgr Tomasz Małecki
1. KŁUTKOWSKI MATEUSZ
2. PRZYWITOWSKA WIKTORIA
3. SĘKOWSKA NIKOLA JULIA
4. STACHOWSKI MICHAŁ


KLASA VI
Wychowawca: p. mgr Bożena Palińska
1. BARSKI DAWID
2. BONIECKA PAULINA
3. DOBROWOLSKA NATALIA
4. DOBROWOLSKI MATEUSZ
5. KUJAWSKA JOANNA
6. MAKOWSKA PAULINA
7. TUCHOLSKI MATEUSZ


KLASA VII
Wychowawca: p. mgr Anna Przybyszewska
1. BARSKI PIOTR
2. BOGÓSKA MARTYNA
3. MYLKIE PIOTR
4. STACHOWSKA WIKTORIA
5. ZIENTARA MARCIN
6. ŻUCHOWSKA WIKTORIA


Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Nakarm dziecko

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
390,566 unikalne wizyty